Forum - Serwis i naprawa konsol PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE

Full Version: HP 6500ew - brak dzwięku
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam,ostatnio znalazłem na stryszku mój stary laptop. Problem z jakim się boryka to brak dźwięku. Uszkodził się gdy został uruchomiony po tym jak przeleżał całą noc w aucie przy temperaturze -15. Przy ikonce głośnika pojawił się biały krzyżyk na czerwonym tle. Na początku myślałem, że to sterowniki ale kilka razy przeinstalowałem system z partycji recovery i nadal problem. Menedżer urządzeń widzi urządzenie Realtek High Definition Audio ale jest przy nim trójkąt z wykrzyknikiem a we właściwościach - Stan urządzenia: Nie można uruchomić tego urządzenia (Kod10).I teraz pytanie, jak odszukać uszkodzony element na płycie?
Wrzuć zdjęcia poglądowe płyty głównej i postaram się pomóc Oczko
Dziś udało się znaleźć trochę czasu i zrobiłem zdjęcia.Poglądowe całej płyty:Oraz w necie doszukałem się, że karta graficzna to Conexant Cx20549:Jako dodatkową informację podam, że zainstalowałem ostatnio Windows XP i teraz wcale nie wykrywa urządzenia audio. Czyżby ten chip Cx20549 do wymiany?