Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEN Enabler/PS3 UNBAN
08-23-2013, 09:26 PM, (This post was last modified: 08-26-2013, 08:39 AM by Winkiel.)
SEN Enabler/PS3 UNBAN
OBECNIE NIE DZIAŁA!
Prędzej, czy później na każdego przyjdzie pora i dostanie bana za używanie CFW. Poniżej przedstawiam Wam sposób, a raczej program, który zmieni IDPS naszej konsoli na inne. Będę systematycznie aktualizował poradnik oraz IDPS.
Jeżeli posiadasz CFW 4.46 musisz użyć SEN Enabler'a. Poniżej jest link do niego z dodanym już ConsoleID.
[url][/url]
Instukcja:
Pobrane archiwum należy rozpakować na pendrive/dysk zewnętrzny. Gdy już to zrobimy, umieszczamy urządzenie w dowolnym porcie PS3 i przechodzimy do "Install Packed Files". Naszym oczom ukaże się "SEN Enabler v5.1.1 [CEX] [4.46].pkg". Należy go zainstalować. Gdy już to zrobimy pojawi się on nam w zakładce "Gry". Należy go uruchomić i nacisnąć przycisk R3. Po tym wyskoczy nam informacja, że wszystko przebiegło pomyślnie. Należy ją potwierdzić klikając X i wyjść z programu klikając O.
PS Unban 6.8 Released
Jeżeli jesteś użytkownikiem CFW 4.40 i niższego możesz użyć do odbanowania programu PS3UNBAN. Instaluje się go w taki sam sposób jak SEN Enabler, ale jego aktywacja jest troszeczkę inna. Należy go uruchomić, nacisnąć SELECT i wyjść klikająć trójkąt na padzie. Po tych czynnościach będziemy mogli zalogować się do PSN.
[url][/url]
Reply
08-24-2013, 07:03 AM, (This post was last modified: 08-24-2013, 07:10 AM by GiNTTeR.)
RE: SEN Enabler/PS3 UNBAN
To tym Sen'em mogę zmienić idps ? I jak zrobić żeby znowu bana nie dostać i jak przejść wtedy bezpiecznie na OFW? PS. Mam Rogero CFW 4.46 V1.01
Reply
08-24-2013, 10:44 AM,
Najlepszym sposobem będzie usunięcie wszystkiego z konsoli i kupno IDPS od Spoxa. Te jest udostępnione na cały świat, więc pewnie niedługo zostanie zbanowane. Jeżeli kupisz od Spoxa masz je tylko dla siebie.
Reply
08-24-2013, 01:44 PM, (This post was last modified: 08-24-2013, 01:49 PM by GiNTTeR.)
Chodzi mi jak zmienić idps krok po kroku dla laika Uśmiech
Reply
08-25-2013, 05:53 AM, (This post was last modified: 08-25-2013, 05:54 AM by marciniak.)
Moim zdaniem to te całe unbany to walka z wiatrakami
Reply
09-10-2013, 03:16 PM,
Chodzi mi jak zmienić idps krok po kroku dla laika Uśmiech[/quote]Dalej nikt nie napisał Duży uśmiech
Reply
01-30-2014, 04:55 PM,
Wytłumaczycie mi proszę o co chodzi z IDPS? Otóż nie mam zbanowanej konsoli, ale chciałbym móc się połączyć ze sklepem PSN by pobrać zakupione tam materiały. Jak wiadomo może skończyć się to banem. Czy po zmianie IDPS nie dostanę bana (lub szanse znacznie zmaleją)? Granie multiplayer raczej nie wchodzi w grę, tylko pobranie z PSN i wylogowanie się. Jak to jest dokładnie i co daje zmiana IDPS?
Reply
01-30-2014, 05:38 PM,
Zmiana IDPS jest potrzebna wtedy gdy konsola została zbanowana przez Sony. Możesz pobrać materiały z PSN, ale musisz się liczyć z ryzykiem bana. Ja obecnie korzystam z tego programu już kilka długich miesięcy i cały czas na jednym i tym samym IDPS. Gram w same najnowsze tytuły, a bana nie wyłapałem.
Reply
01-30-2014, 07:12 PM,
Czyli jeśli konsolę mam niezbanowaną to IDPS nie jest mi potrzebny?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)