Kilka pytań początkującego.
09-19-2013, 02:50 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-20-2013, 03:29 PM przez Juzef.)
Kilka pytań początkującego.
Witam.
Z góry proszę o jasne odpowiedzi na pytania. Nie znam się na tym "downgrade" i innych przeróbkach.

1. Skąd mogę pobierać gry? Czy jest możliwość pobierania ich od razu na konsoli?
2. Jaka jest szansa na bana gdy nigdy nie będę się łączył z internetem?
3. Jeżeli będę łączył się tylko w celu pobrania gry, to jaka jest szansa na bana?
4. Przy składaniu zamówienia, muszę napisać do Spox_2 jakie oprogramowanie ma mi wgrać?
5. Jeżeli tak to które jest najlepsze?
6. Czy da się pobierać patche do gier?
7. Jaka jest cena downgradeu + wysyłki + wgrania oprogramowania?
8. Można zapłacić przy odbiorze czy przelewem?
9. Czy będę mógł grać w oryginalne gry i move?
10. Czy dostane jakąś gwarancję?
11. Czy mogę wysłać konsole w oryginalnym opakowaniu czy muszę ją jakoś dodatkowo zabezpieczyć?
12. Mniej więcej ile dni będę czekał na konsole(razem z przesyłką w obie strony)?

Pozdrawiam, i jeżeli możecie to napiszcie mi więcej informacji o downgradzie i nieoryginalnym oprogramowaniu.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
Odpowiedz
09-20-2013, 06:59 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-20-2013, 07:02 PM przez Winkiel.)
RE: Kilka pytań początkującego.
1. Gry można pobierać z różnych warezów, torentów itd...
2. Z internetem możesz się łączyć, chodzi mi tutaj o przeglądarkę internetową na konsoli. Jeżeli nie będziesz korzystał z PSN to nie dostaniesz bana.
3. Nie rozumiem? Gry wrzucasz za pomocą FTP na konsolę.
4. Zostanie wgrane OFW 3.55 z tego co mi wiadomo.
5. Polecam Rogero CFW 4.46 v.1.01
6. Tak, patche do gier możesz pobierać bezpośrednio z konsoli jeżeli jest ona podłączona do internetu. Przy uruchamianiu gry będzie informacja.
7. Z tego co wiem ~200 zł.
8. -
9. Tak.
10. Tego nie wiem, ale opinie o firmie powinny Ci wystarczyć.
11. Zabezpieczyć trzeba i to jak najlepiej. Konsola będzie musiała wytrzymać upadek z pewnej wysokości. Z tego co pamiętam było to 50 cm.
12. To zależy od konsol, ale pewnie będzie to kilka dni.

Tutaj masz pokazane jak wygląda dobrze zabezpieczona paczka.
Odpowiedz
09-20-2013, 07:29 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-20-2013, 07:31 PM przez Juzef.)
Kolejna porcja pytań:
1. Płacę tyle samo za przesyłkę, niezależnie od jej wielkości i wagi?
2. Gdy będę pobierał te patche podczas włączania gier, to Sony mnie nie wykryje?
3. Widziałem kiedyś takie oprogramowanie w PS3 gdzie koleś włączał jakiś program na konsoli i miał listę gier które mógł od razu pobrać. Da się takie coś zrobić?
4. Czy mogę zlecić Spoxowi wgranie oprogramowania, tak abym dostał gotową konsole?
5. Jak mam zgłosić prośbe o przysłanie kuriera i przyjęcie zamówienia?
Odpowiedz
09-20-2013, 08:00 PM,
1. Koszt 20 zł za wymiary 60x50x50cm oraz waga do 30kg.
2. Myśle ze nie, aczkolwiek nikt tego nie potwierdzi z racji braku wiedzy w tym zakresie.
3. Nie kojarze takiej aplikacji...
4. Konsola bedzie z OFW 3.55 Sony i nie ma możliwości wyboru innego oprogramowania.
5. http://www.serwis.kielce.pl -> http://serwis.kielce.pl/site.php?idk=33&...ie-naprawy

Czas realizacji od 2 do 5 dni roboczych u nas.
[Obrazek: Test2.jpg]
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55
Kielce ul. Duża 10
tel. 795 666 333
Odpowiedz
09-20-2013, 08:10 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-20-2013, 08:13 PM przez Juzef.)
1. Gdy złożę zamówienie, będę musiał zapłacić 200 zł z przesyłką w obie strony przy odbiorze czy przelewem?
2. Czy pliki będę mógł przesyłać kablem ethernet z komputera na konsole?
3. Co się stanie gdy paczka będzie większa?
4. Czy łatwo się instaluje oprogramowanie w PS3?
5. Czy gdy jestem podłączony do internetu, ale nie do PSN, to Sony ma dostęp do mojej konsoli?
Odpowiedz
09-20-2013, 08:14 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-20-2013, 08:19 PM przez Winkiel.)
2. Tak. Jest poradnik na forum.
3. Logicznie rozumując - cena się zwiększy.
4. Zapodajesz CFW na pendrive i instalujesz.
5. Trzeci raz odpowiadam na podobne pytanie dziś... Nic Ci nie zrobią jeżeli nie będziesz się łączył z PSN, nawet jeśli dostaniesz bana to nadal będziesz mógł normalnie korzystać z konsoli...

Co do tej aplikacji. Pewnie to była ściema. Wątpię żeby ktoś za darmo robił aplikację i opłacał serwery, z których byś te gry pobierał.
Odpowiedz
09-20-2013, 08:54 PM,
Chce się jeszcze tylko dowiedzieć jak płace za usługę i przesyłkę(przy 1 wizycie kuriera, przy 2 czy przelewem).
I czy na pewno całkowity koszt usługi i obu przesyłek kosztuje 200zł?
Odpowiedz
09-20-2013, 09:39 PM,
Płatność przy 2 wizycie kuriera (+ 10 zł dopłaty), ewentualnie na konto.

Prosze podac CECH oraz Data Code konsoli PS3.
[Obrazek: Test2.jpg]
SERWIS I NAPRAWA ELEKTRONIKI: APPLE, PS3, PS4, XOne i inne! DOWNGRADE do OFW 3.55
Kielce ul. Duża 10
tel. 795 666 333
Odpowiedz
09-21-2013, 09:24 AM,
Data Code OC
CECH-2504A

Jeszcze raz zapytam, czy wszystko łącznie z przesyłką kosztuje na pewno 200 zł(+10 za pobraniem)
Odpowiedz
09-21-2013, 01:37 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-21-2013, 02:55 PM przez Juzef.)
Owinąłem PS3 toną streczu i jeszcze czymś, następnie włożyłem do pustego pudełka od PS3 i w dziury wepchnąłem styropian. Wszystko dokładnie zamknąłem i jeszcze raz zawinąłem streczem i zakleiłem taśmą.
Może być?

Proszę podać dokładną cenę usługi i przesyłki. Nie mogę się do Was dodzwonić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości