Forum - Serwis i naprawa konsol PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE

Full Version: Gry z SEN na CFW czy da się?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
WitamMam 2 konsole.Jedna downgrade'owana do OFW 3.55 u Spox_2 (dziękuję po raz wtóry), druga z OFW. Na tej z OFW jest masa gier ściągniętych z SEN.Pytanie - czy da się gry z konsoli z OFW jakoś przenieść do tej z CFW, tak by działały?Na konsoli z CFW nie używam SEN, nie gram na multiplayer. Z pozdrowieniamibigmar
Witaj, Istnieje mozliwosc na przeniesienie treści z konsoli A do konsoli B. Wymagane : *Konsola B z połączeniem do SEN *Utworzony / odzyskany profil gracza z konsoli A *Aktywacja systemu PS3 (konsola B) dla konta z grami z SEN Po tych krokach należy wejść do PS Store, zakladka pobrane -> Pobierz ponownie. Niestety jest tutaj jeden zasadniczy problem... Istnieje ryzyko otrzymania bana na konto z grami w SEN (po przez logowanie do SEN na konsoli z CFW)
Ten sposób jest mi znany.Chciałbym zminimalizować ryzyko bana i myślałem że jest inny sposób, mniej ryzykowny.Gdzieś przeczytałem, że można zrobić backup gry np. na pendrive i przenieść taką"kopię" na konsolę z CFW. Czy ktoś może to potwierdzić?.