Forum - Serwis i naprawa konsol PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE

Full Version: Kilka pytań początkującego.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Witam. Z góry proszę o jasne odpowiedzi na pytania. Nie znam się na tym "downgrade" i innych przeróbkach. 1. Skąd mogę pobierać gry? Czy jest możliwość pobierania ich od razu na konsoli? 2. Jaka jest szansa na bana gdy nigdy nie będę się łączył z internetem? 3. Jeżeli będę łączył się tylko w celu pobrania gry, to jaka jest szansa na bana? 4. Przy składaniu zamówienia, muszę napisać do Spox_2 jakie oprogramowanie ma mi wgrać? 5. Jeżeli tak to które jest najlepsze? 6. Czy da się pobierać patche do gier? 7. Jaka jest cena downgradeu + wysyłki + wgrania oprogramowania? 8. Można zapłacić przy odbiorze czy przelewem? 9. Czy będę mógł grać w oryginalne gry i move? 10. Czy dostane jakąś gwarancję? 11. Czy mogę wysłać konsole w oryginalnym opakowaniu czy muszę ją jakoś dodatkowo zabezpieczyć? 12. Mniej więcej ile dni będę czekał na konsole(razem z przesyłką w obie strony)? Pozdrawiam, i jeżeli możecie to napiszcie mi więcej informacji o downgradzie i nieoryginalnym oprogramowaniu. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
1. Gry można pobierać z różnych warezów, torentów itd...2. Z internetem możesz się łączyć, chodzi mi tutaj o przeglądarkę internetową na konsoli. Jeżeli nie będziesz korzystał z PSN to nie dostaniesz bana.3. Nie rozumiem? Gry wrzucasz za pomocą FTP na konsolę. 4. Zostanie wgrane OFW 3.55 z tego co mi wiadomo.5. Polecam Rogero CFW 4.46 v.1.016. Tak, patche do gier możesz pobierać bezpośrednio z konsoli jeżeli jest ona podłączona do internetu. Przy uruchamianiu gry będzie informacja.7. Z tego co wiem ~200 zł.8. -9. Tak.10. Tego nie wiem, ale opinie o firmie powinny Ci wystarczyć.11. Zabezpieczyć trzeba i to jak najlepiej. Konsola będzie musiała wytrzymać upadek z pewnej wysokości. Z tego co pamiętam było to 50 cm. 12. To zależy od konsol, ale pewnie będzie to kilka dni. masz pokazane jak wygląda dobrze zabezpieczona paczka.
Kolejna porcja pytań:1. Płacę tyle samo za przesyłkę, niezależnie od jej wielkości i wagi?2. Gdy będę pobierał te patche podczas włączania gier, to Sony mnie nie wykryje?3. Widziałem kiedyś takie oprogramowanie w PS3 gdzie koleś włączał jakiś program na konsoli i miał listę gier które mógł od razu pobrać. Da się takie coś zrobić?4. Czy mogę zlecić Spoxowi wgranie oprogramowania, tak abym dostał gotową konsole?5. Jak mam zgłosić prośbe o przysłanie kuriera i przyjęcie zamówienia?
1. Koszt 20 zł za wymiary 60x50x50cm oraz waga do 30kg. 2. Myśle ze nie, aczkolwiek nikt tego nie potwierdzi z racji braku wiedzy w tym zakresie. 3. Nie kojarze takiej aplikacji... 4. Konsola bedzie z OFW 3.55 Sony i nie ma możliwości wyboru innego oprogramowania. 5. -> Czas realizacji od 2 do 5 dni roboczych u nas.
1. Gdy złożę zamówienie, będę musiał zapłacić 200 zł z przesyłką w obie strony przy odbiorze czy przelewem? 2. Czy pliki będę mógł przesyłać kablem ethernet z komputera na konsole? 3. Co się stanie gdy paczka będzie większa? 4. Czy łatwo się instaluje oprogramowanie w PS3? 5. Czy gdy jestem podłączony do internetu, ale nie do PSN, to Sony ma dostęp do mojej konsoli?
2. Tak. Jest poradnik na forum. 3. Logicznie rozumując - cena się zwiększy. 4. Zapodajesz CFW na pendrive i instalujesz. 5. Trzeci raz odpowiadam na podobne pytanie dziś... Nic Ci nie zrobią jeżeli nie będziesz się łączył z PSN, nawet jeśli dostaniesz bana to nadal będziesz mógł normalnie korzystać z konsoli... Co do tej aplikacji. Pewnie to była ściema. Wątpię żeby ktoś za darmo robił aplikację i opłacał serwery, z których byś te gry pobierał.
Chce się jeszcze tylko dowiedzieć jak płace za usługę i przesyłkę(przy 1 wizycie kuriera, przy 2 czy przelewem). I czy na pewno całkowity koszt usługi i obu przesyłek kosztuje 200zł?
Płatność przy 2 wizycie kuriera (+ 10 zł dopłaty), ewentualnie na konto. Prosze podac CECH oraz Data Code konsoli PS3.
Data Code OC CECH-2504A Jeszcze raz zapytam, czy wszystko łącznie z przesyłką kosztuje na pewno 200 zł(+10 za pobraniem)
Owinąłem PS3 toną streczu i jeszcze czymś, następnie włożyłem do pustego pudełka od PS3 i w dziury wepchnąłem styropian. Wszystko dokładnie zamknąłem i jeszcze raz zawinąłem streczem i zakleiłem taśmą. Może być? Proszę podać dokładną cenę usługi i przesyłki. Nie mogę się do Was dodzwonić.
Pages: 1 2 3 4