Forum - Serwis i naprawa konsol PS3 PS4 XBOX360 XBOXONE

Full Version: QA Flag - po co, kiedy i jak.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam ponownie!Zamówiłem usługę wykonania downgrade'u w VF i w tym czasie jak konsola (mam nadzieję) jest przerabiana, jak najwięcej czytam o CFW i mam pytania odnośnie QA flag: 1. Po co właściwie jest QA flag? 2. Czy oprócz (podobno) zmniejszenia ryzyka bricka przy każdym wgrywaniu softu QA przydaje się do czegoś innego? 3. Na jakim sofcie powinienem wgrać QA flag, jeśli w ogóle ? Podobno potrzeba wgrywania różni się w zależności czy był robiony downgrade czy nie. 4. Jak wgrać QA flag?Pozdrawiam
Ciebie to nie powinno za bardzo interesować. Dostaniesz konsolę z czystym OFW 3.55. Wgrywasz na niego od razu Rogero CFW 4.46 v1.01. Powiedzmy, że za jakiś czas wyjdzie nowe Rogero wystarczy je zapodać z XMB. Jeżeli zrobisz tak to nie będziesz musiał ich używać.
A gdybym chciał wgrać Rebuga to też QA flag mi nie będzie potrzebne?
Nie jest potrzebne. Poza tym nie uruchomisz flag na OFW.
Witam. Z tego co mi się o uszy obiło, to po OFW 3.55 powinno się najpierw instalować CFW 3.55 a później po tym Rogero CFW 4.46 v1.01... Dobrze mówię?? Czy można od razu po OFW 3.55 wgrywać Rogero CFW 4.46 v.1.01???To takie pytanie dla upewnienia się^^Pozdrawiam,Mantesinf.